MAĞAZA POLİTİKASI

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Ürünler hakkında tüm sorularınızı eksiksiz olarak cevaplamaya gayret ediyoruz. Satın alacağınız ürünler veya satın aldığınız tüm ürünleri mağaza politikalarımız çerçevesinde yanıtlamaya ve çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz.

 

Diğer siteler ve genel internet alışverişlerinde müşterilerden dönüş alınan en çok geri bildirimler ürün hakkında bilgi, değişim ve iade hakkındadır. Perican Takı Aksesuar olarak tüm alışverişleriniz mağaza politikalarımız güvencesindedir.
 

Müşteri hizmetleri başvurularınız için mağazamızın üyelerimize özel form alanından mesajınızı / talebinizi / başvurularınızı iletebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede mesaj ya da telefon araması ile talebinizle ilgili tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bizi tercih etiğiniz için teşekkür ederiz!

Keyifli alışverişler

GİZLİLİK & GÜVENLİK

Perican Takı Aksesuar online mağaza alışverişlerinizde üyelerimizin ve alışveriş yapan internet kullanıcılarının bilgileri güvendedir. Alışverişlerinizi 3D secure olarak kart bilgileriniz bankaca şifrelenerek bize güvenle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Online mağazımız, kişisel verilerin korunması kanununa tabi ve açık rızaya bağlı verdiğiniz kişisel verilerinizi güvende tutmaktadır. Herhangi 3.parti ticari bir kurum ve kuruluşa bilgilerinizi satmamakta ya da izniniz harici ticari ileti göndermemektedir.

TOPTAN SATIŞ

Perican Takı Aksesuar olarak Türkiye'nin her yerine toptan satışımız mevcuttur.

yakında cadde mağazamızla beraber ürünleri fiziki olarak görüp toptan hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Toptan alım talepleriniz için lütfen iletişim formundan "Toptan Satış" başlığı ile talep açınız.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Havale / EFT
Kredi Kartı

Banka Kartı

HAVALE / EFT HESAP BİLGİLERİ

 

HESAP SAHİBİ AD SOYAD: PERİCAN KARADEMİR

IBAN: TR680006200020500006877518

AÇIKLAMA: Sipariş numaranız

 

*Siparişinizi oluşturduktan sonra çıkacak ekrandaki "Sipariş No"yu lütfen not edin ve Havale/Eft yaparken açıklama alanına yazın.